O marce

MARITA BOBKO 

 

Marka stworzona przez wrocławską projektantkę, która w 2010 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im.Władysława Strzemińskiego w Łodzi z tytułem mgr sztuki z zakresu projektowania ubioru.

Oficjalnie zadebiutowała w branży w 2007 roku kolekcją “Silk Touch” stworzoną przy współpracy z Anną Nadolską. Kolekcja natychmiast zdobyła uznanie i zwróciła uwagę świata mody (I Nagroda na New Look Design ’07). Jej dyplomowa kolekcja VENETO zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Gryf Fashion Show’11 w kategorii Prêt-à-porter.

Od 2012 roku prowadzi we Wrocławiu autorski butik MOBO Marita Bobko. Butik MOBO to przestrzeń, która prezentuje dokonania polskich projektantów mody a pod jego dachem mieści się także pracownia Marity. Założeniem marki jest tworzenie kobiecych form cechujących się perfekcyjnym wykończeniem, prostotą i lekkością. Jej kolekcje powstają z takich materiałów jak: jedwab, modal, wełna i bawełna. Jako jedna z nielicznych w Polsce szyje z najwyższej jakości naturalnych modalowych dzianin.

Kolekcja dostępna jest w butikach stacjonarnych:

MOBO MARITA BOBKO - Wrocław, Plac Kościuszki 12

POLISH DESIGNER KONESER - Warszawa, Plac Konesera 2

BLOOM Boutique - Łódź, Piotrkowska 107 

SEE YOU - Gdynia, al.Zwycięstwa 245/2 FB

MAGAZYN WYSOKI - Łódź, Piotrkowska 138/140 

PROJEKT IWONA RYCHLEWICZ - Poznań, Romka Strzałkowskiego 11/2a

KAG MAG - Katowice, Pocztowa 16

 

www.maritabobko.com

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl